איך להירדם בקלות? 6 דרכים לפתרונות טכנולוגיים / מסורתיים

דרכים לשינה רצופה טובה מדריך מוצרים מומלצים להזמנה לוקו0ט במבצע

איך להירדם בקלות? 6 דרכים לפתרונות טכנולוגיים / מסורתיים

מי לא אוהב לישון רצוף וללא רעשים והפרעות? לא משנה אם אתם סטודנטים, עובדים במשמרות, חיילים או הורים לתינוקות – הכתבה הזו תעשה לכם הרבה סדר ושקט בחיים – איך להירדם בקלות ולהשיג שינה ארוכה ואיכותית! כל הפרטים בפנים

כולם אוהבים לישון, אבל מה שיותר חשוב הוא שכולם חייבים לישון. מה היינו עושים אלמלא השינה? לבטח היינו קורסים. חוץ מקריסה, מסתבר שלכמות שעות השינה ולאיכות השינה – יש השפעות הרות גורל על חיינו. לא משנה אם אתם סטודנטים, חיילים, עובדים לילות או ימים – וממש חשוב לכם לישון בזמן או מהר וכמה שיותר – הכתבה הזו בשבילכם: מוצרים שישפיעו חזק-חזק על השינה שלכם ו/או של ילדיכם!

למה חשוב לישון טוב – ובמידה מספקת

לפני שנתחיל עם ההמלצות, הנה משהו חשוב שכדאי להיזכר בו:

  • זה לא סוד ששינה טובה היא מתכון לחיים טובים: לילה שקט עם שינה מספקת – יעניק לנו יום מלא חיוניות וערנות, מלא ריכוז ועשיה – והכי חשוב – הרגשה טובה שכוחנו במותנינו!
  • שינה מספקת גורמת לנו להיות חזקים, עירניים, שמחים ומרוצים – מי לא רוצה לקום מהמיטה עם חיוך מאוזן לאוזן?
  • שינה מספקת – היא תנאי הכרחי שמאפשר פעילות תקינה של תהליכים הורמונאליים בגוף, בינהם: פעילות מערכת החיסון. הווה אומר: שינה מספקת = שומרת על הבריאות שלכם
  • שינה במידה נכונה – שומרת עליכם רגועים ונינוחים לאורך כל היום, מה שהופך אתכם לנינוחים בפנים וגם עם אנשים סביבכם.
  • “שנת יופי” – הוא לא סתם מושג שנשים המציאו. מסתבר ששינה במידה, מטיבה עם מראה עור שלכם בפרט, ועם המראה הכללי שלכם

קחו את כל מה שנכתב פה למעלה – ונסו לחשוב מה היה קורה במצב ההפוך? -נראה שבהעדר שינה איכותית ומספקת, כאשר אנו סובלים ממחסור בשעות שינה ו/או שינה לא רציפה, מלאה בהפרעות, כאשר אנו מרבים להתעורר – אנו חשופים למחלות, אנחנו קופצניים, עצבניים ולא נינוחים. אנחנו פחות מרוצים, עייפים (דהה…) ופחות מלאי חיות. ממילא, ניתן לומר, שאנחנו פחות פעלתנים ופחות פרודקטיביים. מי לכל הרוחות רוצה להיות במצב כזה?

הקשר בין הורים לתינוקות, סטודנטים, חיילים ועובדי משמרות

מעבר לכך שהפתרונות שיובאו כאן מיועדים לאנשים הסובלים מנדודי שינה ו/או משינה בלתי רציפה, הם גם מתאימים לאוכלוסיה מאד רחבה של אנשים שמאד זקוקים לשינה בזמן נתון ובחלון הזדמנויות משתנה.

  1. הורים לתינוקות – לתינוקות לוקח זמן לייצב את שעות השינה הקבועות שלהם, ובכלל הם ניצבים בפני אתגר לא פשוט בפני עצמו: להירדם לבד, בעצמם, גם במצב שיש רעשי רקע טבעיים. כל אלה, יכולים להקשות הן על התינוקות והן על הוריהם: מה שאומר, שמלבד הסבל והטרטור, גם מחסור בשעות שינה ועייפות – הן נחלת הורים ותינוקות. פתרונות שונים נועדו להקל על מצבים כאלה.
  2. סטודנטים – זקוקים לשעות שינה אפקטיביות, גם אם הן עובדים בריבוי עבודות – רק כדי לשמור על ריכוז בהרצאות. כמו כן, הם זקוקים לריכוז מקסימלי בהכנה למבחנים.
  3. עובדי משמרות – בין אם אתם מתחילים משמרת מוקדמת בבוקר או משמרת לילה – אתם חייבים לישון בצורה רציפה תוך ניצול מקסימלי. שינה אופטימלית תאפשר לכם להיות עירניים במהלך העבודה ופחות תפגע לכם בשיגרת החיים.
  4. חיילים – הם הקבוצה “הכי לחוצה” בנוגע לשעות שינה, מפני ששעות הפעילות שלהם משתנות ואילו רגעי ההפסקה / המנוחה הם מאד מוגדרים וכוללים בין השאר – התארגנות לקראת הפעילות הבאה וחוזר חלילה. יש קשר בין אפקטיביות השינה של החיילים לבין עירנותם ותפקודם בשטח ולכן החשיבות הרבה בעניין זה.
  5. קבוצות נוספות – אם אתם עושים יוגה, מדיטציה, סתם מחפשים להירגע או להתרכז או לשוות אווירה מרגיעה בכל חדר בו תימצאו? חלק מהפתרונות שיובאו כאן להלן יכולים להתאים גם לכם – עם צלילים מיוחדים.

כמובן שהפתרונות יכולים להתאים לכל אדם באשר הוא, כל עוד קיים צורך לנצל את הזמן הניתן לשינה בצורה הטובה ביותר, ללא הפרעות וללא רעשי רקע מפריעים.

איך להירדם בקלות – עם פתרונות טכנולוגיים עכשויים – להקלה על הירדמות ולשינה איכותית

קיימות שתי אסכולות: החדשניים יעדיפו מוצרים הייטקיסטיים, גאדג’טים ולחיצות כפתור. בחלק הזה, נתמקד בחידושים הטכנולוגיים שכל אחד יכול לקנות, ובכך לשפר את אופן ההירדמות שלו.

מכשירים אלקטרוניים ניידים – המפיקים צילילים מרגיעים ומרדימים

מכשיר לסיוע הירדמות – נייד ונטען | כולל נגינות מרגיעות | רעש לבן | גשם – להקלה על השינה: הדגם הזה כולל את כל האופציות הרגילות (צלילים ורעש לבן) – אבל כולל 2 מאפיינים חשובים: הוא נטען וכולל חיישן בכי. מה שאומר בעצם, שאפשר לתכנת את המכשיר לפעול אוטומאטי עם התעוררות של התינוק. אגב, המכשיר מתאים גם למבוגרים, מפני שהוא ממסך רעשי רקע בצורה טובה וכך מאפשר לכם להתרכז במה שחשוב באמת: השינה שלכם!

רמקול נייד נטען צלילים טבע רעש לבן קושי קשיים אור תאורה נדודי שינה להזמנה לוקו0ט במבצע

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

מרדים תינוקות נייד – צלילים מוקלטים | ציפורים | גשם + טיימר – להקלה על ההרדמות והשינה: קטן, נייד ומאפשר לכם להקליט את הקול המרגיע שלכם. כולל טיימר ומתאים אפילו למבוגרים. אפשר לקחת לטיול, נסיעות, לתלות על העגלה – והכי חשוב: מתאים גם למבוגרים!

רמקול נייד נטען צלילים טבע רעש לבן קושי קשיים אור תאורה נדודי שינה להזמנה לוקו0ט במבצע

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

רמקול נייד ונטען – להפקת צלילים: רוח | גשם | רעש לבן | טבע ועוד + טיימר – לתינוקות ומבוגרים:   דגם משוכלל, קטן וקל משקל – שכולל המון צלילים מרגיעים לבחירה. אגב, יש גם דגם משנה שכולל סוללה מובנית!

דרכים לשינה רצופה טובה נדודי שינה קשיים קושי לרכישה אונליין לוקו0ט מומלץ

 

להזמנה אונליין לוקו0ט

רמקול נייד ונטען – מבטל רעשים ומקל על השינה – למבוגרים, חיילים, סטודנטים, תינוקות:  נטען, קטן ומעוצב – נכנס לכל תיק!

רמקול נייד נטען צלילים טבע רעש לבן להקלה על שינה הירדמות להזמנה לוקו0ט במבצע

 

 

 

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

 

רמקול נייד ונטען – להפקת צלילים מרגיעים לתינוקות ומבוגרים – צלילים | גשם | רוח + טיימר – להקלה על ההירדמות ולשינה מהירה:  כולל טיימר, עובד על סוללות או כבל USB ומפיק את כל אותם הצלילים המרגיעים שיעזרו לכם להירדם!

רמקול נייד נטען צלילים טבע רעש לבן להקלה על שינה הירדמות לוקו0ט לקניה בזול

להזמנה אונליין לוקו0ט

אוזניות איכותיות מבית שיאומי האגדית – מתאימות למכון כושר, לריצות, נסיעות וטיולים – ואפילו לשכיבה ברוגע על המיטה, עם המוזיקה שאתם אוהבים. כך תוכלו לוודא שאתם שומעים רק את מה שאתם רוצים, עד לנחירות!

 

אוזניות אלחוטיות נטענות שיאומי נגד מים זיעה עמידה עמיד בפני להזמנה לוקו0ט במבצע

 

להזמנה אונליין לוקו0ט

איך להירדם בקלות – עם סימולציות אווירה ריאליסטית: Atmosphere Deluxe – תוכנה למקצוענים!

תוכנה עולמית מאד פופולארית, הקיימת מעל 10 שנים. מה התוכנה יודעת לעשות: בהנחה שיש לכם מערכת שמע טובה / סבירה פלוס, ניתן להפיק צלילים לפי תרחיש. קרי, הפקת סט צלילים כאילו אתם באגם, בטבע או בבית. ניתן להוסיף קולות של בעלי חיים ו/או צלילי טבע, כמו רוח, גשם, רעמים וכדומה. כמובן שניתן לרדת לרזולוציות די פסיכיות כמו תדירות, צפיפיות, סוג, עוצמה וכו’. תוכנה חובה לחובבי הסאונד והאווירה המרגיעה. מתאים לא רק לזמן שינה, אלא גם ללימודים, השראת אווירה נינוחה בבית, במשרד ואפילו בסדנאות!

תוכנה למחשב נייח רמקולים נייד ATMOSPHERE DELUXE צליל טבע להקלה על שינה הירדמות להזמנה לוקו0ט במבצע

להזמנה אונליין לוקו0ט

מפיץ ריח – ארומתרפיה

אין מה לעשות: הרבה יותר נעים לישון בחדר עם אווירה מרגיעה. והפעם כשאנחנו כותבים “אווירה”, אנחנו אשכרה מתכוונים לאוויר שאתם נושמים. 2 טיפות לבנדר + טיפה אחת של שמן קליפות תפוזים (לדוגמה) יעשו את העבודה. אתם לא מוגבלים בריחות או בזמן פעולה, וללא ספק מדובר בריחות שיגרמו לכם לקחת הפסקה מהשיגרה. מוצרים נוספים בהרחבה ניכרת – תוכלו למצוא בכתבה שפרסמנו בעבר

מפיץ ריח חשמלי אדים קרים ארומתרפי

להזמנה אונליין לוקו0ט

פיתרונות “ישנים” – שייגרמו לכם לנחור!

עכשיו נעסוק באסכולה הישנה: איך להירדם בקלות לאנשים שמעדיפים פתרונות פיזיים-מוחשיים מהעולם הישן. מבחינתם: אם זה עובד – למה לשדרג? ואם מה שעבד פעם – היה יעיל, אין סיבה שלא יהיה רלוונטי גם בימינו אנו! מבוגרים או לא, זה לא משנה – ולכן דאגנו להזכיר גם את המוצרים הבאים:

כיסויי עיניים – לכבות את האור בכל מקום!

אז נכון, מדובר במוצר עתיק יומין, אבל הפעם הוא חוזר לאופנה – במגוון דגמים, הדפסים וצבעים. מוזמנים לכבות את האור מתי שתרצו!

צבעוני כיסוי עיניים מעוצב מכסה להקלה על שינה הירדמות להזמנה לוקו0ט במבצע

צבעוני כיסוי עיניים מעוצב מכסה להקלה על שינה הירדמות לוקו0ט לקניה בזול

להזמנה אונליין לוקו0ט

צבעוני כיסוי עיניים מעוצב מכסה להקלה על שינה הירדמות לרכישה אונליין לוקו0ט מומלץ

להזמנה אונליין לוקו0ט

צבעוני כיסוי עיניים מעוצב מכסה קושי קשיים אור תאורה נדודי שינה להזמנה לוקו0ט במבצע

להזמנה אונליין לוקו0ט

צבעוני כיסוי עיניים מעוצב מכסה קושי קשיים אור תאורה נדודי שינה לוקו0ט לקניה בזול

להזמנה אונליין לוקו0ט

צבעוני כיסוי עיניים מעוצב מכסה קושי קשיים אור תאורה נדודי שינה לרכישה אונליין לוקו0ט מומלץ

להזמנה אונליין לוקו0ט

צבעוני כיסוי עיניים מעוצב מכסה לטיולים חופשות נסיעות טיסות לבית לחדר שינה להזמנה לוקו0ט במבצע

להזמנה אונליין לוקו0ט

צבעוני כיסוי עיניים מעוצב מכסה לטיולים חופשות נסיעות טיסות לבית לחדר שינה לוקו0ט לקניה בזול

 

להזמנה אונליין לוקו0ט

צבעוני כיסוי עיניים מעוצב מכסה לטיולים חופשות נסיעות טיסות לבית לחדר שינה לרכישה אונליין לוקו0ט מומלץ

להזמנה אונליין לוקו0ט

פעמון רוח – צלילים לנפש

המוצר הזה, בהחלט לא מתאים לכולם. אך רבים ימצאו עצמם מוקסמים מצלילי פעמוני הרוח, ולא רק שהצלילים הבלתי סדירים לא יפריעו להם – אלא שהם אף יסייעו להם להירדם ביתר-קלות.

 

פעמונים לרוח פעמוני רוח צלילים להקלה על שינה הירדמות להזמנה לוקו0ט במבצע

להזמנה אונליין לוקו0ט

פעמונים לרוח פעמוני רוח צלילים להקלה על שינה הירדמות לוקו0ט לקניה בזול

להזמנה אונליין לוקו0ט

הפיתרון הקלאסי – אטמי אוזניים

מארז עשיריית אטמי אוזניים: תקראו לזה מארז משפחתי, אבל אצלנו אנחנו שמים אחד ברכב, אחד בתיק, אחד בבית וכו’, כך שאפשר לחלק לאחרים – מבלי לדאוג שניתקע ללא אטמי האוזניים שלנו.

 

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

ויש גם זוג בודד למי שיודע לשמור על החפצים שלו היטב

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

 

 

תודה על הקריאה, אנחנו מאחלים לכם הרבה בריאות, שינה טובה ומתוקה, והתעוררות למציאות מלאה חיוניות וכוחות מחודשים!

עיצוב - בלוג-קו0ט

פתוחים להצעות

הרבה אנשים פונים אלינו בשאלות – לגבי מוצרים שהם מחפשים בנרות או לגבי רעיון שהם רוצים לעשות אך לא יודעים איך. למשל, הכתבה הזו צמחה למשל מבקשה מקורית שקיבלנו מהורים לתינוקות ומחיילים שמאד אוהבים וזקוקים לשינה. הם ביקשו דבר פשוט: מוצרים שיקלו על הירדמות ושינה. אם יש לכם רעיון מהפכני, אם חוויתם קושי במציאת מוצר / חומר מסויים או שסתם לא בא לכם להוציא מלא כסף בארץ על מוצרים יקרים שניתן להשיג בחצי מחיר ופחות ע”י קניה באינטרנט והזמנה מחו”ל –  ה”סוכן החכם”  מיועד בדיוק בשבילכם. מה זה ה”סוכן החכם” ואיך זה קשור אלינו ואליכם בדיוק?

ה”סוכן החכם”, הוא בעצם מערכת להגשת בקשות – פשוטות, קלות או מורכבות – לכל מיני דברים שאתם מנסים להשיג בכלל – מבחינת זמינות – או מבחינת מחיר, כחלק מהמלחמה ביוקר המחיה. פנו אלינו ב”סוכן החכם”  , כיתבו לנו בפירוט ובקצרה, באופן ברור, מה אתם מחפשים – ונעזור לכם למצוא כל דבר. אהה, כן…. ואולי גם נכין על זה איזו כתבה :). מחכים לכם…

כתובת מקוצרת: https://lowc0st.co.il/66K

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: תוכן מוגן