בתי-מלון

אז כרטיס טיסה יש לכם כבר, ואם אתם לא מתכוונים לשהות באוהל – כדי שתערכו לענין השהיה מראש. לא מחכים לדקה התשעים: מזמינים בניחותא חדר במלון, אכסניה, מוטל או בתי-הארחה – עם מערכת משוכללת שכוללת תמונות אמיתיות, ביקורות וציון כללי – בארץ או בחו”ל –  וחוסכים המון זמן וכסף, בדרך לחופשה המושלמת שלכם!
לנושאים נוספים – לחצו על האייקון המתאים המופיע למעלה

דילים לבתי-מלון באירופה

מגוון מסחרר של בתי מלון ומוטלים בכל רחבי אירופה, כולל חיפוש ממוקד לפי פרמטרים שאתם קובעים, דירוג גולשים ותמונות אמיתיות – לכל יעד אליו תטוסו!



Booking.com

מבצעים מיוחדים לבתי מלונות בארצות-הברית

חושבים לטוס לארה”ב? מתכננים ROAD-TRIP? הכירו את היבשת עם מספר המוטלים הגדול בעולם! ובנוסף: בתי-מלון מכל הסוגים והרמות, עם מערכת המאפשרת לכם לבצע חיפוש אישי וממוקד – לפי הטעם שלכם, פידבקים אנושיים אמינים ודירוג משוקלל – שיבטיחו לכם שהיה נעימה וחלקה!



Booking.com

חיפוש בתי מלון בכל העולם

הרבה תיירים נוהגים לקבוע את יעד הטיסה לחו”ל, על-פי עלויות השהיה בזמן החופשה. בוחרים חדר בבית-מלון בלי שום לחץ ולפי התאריכים שמתאימים לכם – ומקבלים הצעות במחירים הכי זולים שקיימים!

Booking.com

מפת מחירים עולמית

 בחרו יעד וטווח תאריכים והעזרו במפה העולמית – כדי שתוכלו להיחשף למדינות עם המחירים הכי אטרקטיבים עבורכם!



Booking.com

מלונות ואירוחים בארץ

צפון או דרום? אם בכל זאת בחרתם לבלות בארצנו הקטנה, בוודאי תשמחו לגלות שקיימים אלפי פתרונות אירוח בשבילכם – בכל מקום אליו תסעו!

מלונות בצפון



Booking.com

מלונות במרכז



Booking.com

מלונות בדרום



Booking.com

מפת מציאות - מלונות ואירוחים בארץ

צימר או מלון? תחליטו אחר-כך! בחרו יעד וטווח תאריכים והעזרו במפת-הארץ – כדי שתוכלו לגלות באיזה איזור בארץ קיימים פתרונות האירוח עם המחירים הכי טובים בשבילכם!



Booking.com

כתובת מקוצרת: https://lowc0st.co.il/41F