מתנות לגבר – עד 100 ש”ח – שכל אחד ישמח לקבל

מתנות לגבר - עד 100 ש"ח לוקו0ט

מתנות לגבר: חבר מתגייס, יום הולדת לבעל, מתנה פרידה מחבר לעבודה או סתם כשבא לכם לבטא הערכה. כבר נאמר “שונא מתנות יחיה”, ונראה שהפירוש הוא על אותו אדם שצריך “לשבור את הראש”, שצריך לחפש ולמצוא מתנה מתאימה לאדם יקר בחייו. לחלק זה בא בקלות, לאחרים זה מבוך של ממש. התכוננו לפתוח את הראש, לרעיונות וכיוונים למתנות לגבר. כל זאת ועוד, בכתבה שלפניכם.

 

מתנות לגבר הן נושא מרתק – שאפשר ללמוד ממנו רבות. אך למעשה, אין זה משנה מאיזה מין המקבל ואיזה תפקיד הוא משמש בחייכם, אלא יותר חשוב לתת דגש על רעיונות למתנה, ועל ההתאמה המושלמת – מתוך התחשבות בעולמו של המקבל. כל אחד נתקל בסוג של אירוע, שמחייב אתכם לא להישאר אדישים וללכת לקנות מתנה.
אז נכון, זה באמת מלאכה לא פשוטה, ותמיד חושבים “מה יהיה אם הוא לא יאהב….” ושואלים את עצמכם – כמה באמת צריך להשקיע במתנה, והאם זה מספיק. כל מין מיוחד בפני עצמו, וכשמגיעים לבחור מתנות לגבר, נתקלים בקושי האופייני. למה? כי גברים זה “עם”, ובתוך ה”עם” הזה יש הרבה פרטים, וכל אחד שונה מהשני, ולא. לא כל הגברים אותו הדבר.

זאת אולי נראית בעיה, אבל אנחנו מאד מקווים שנוכל לפתור לכן אותה, או לפחות לתת כמה דגשים, כללים ורעיונות.

 

 

 

 

 

מתנות – לא רק ליום הולדת

אני מניח שרוב הקוראים כאן הם מהמין הנשי. אבל רק לטובת הקוראים האחרים, שאולי להם זה לא ברור, הסכיתו ושמעו: רבותיי, מתנות – לא נותנים רק ביום-הולדת. מתנות אפשר לתת במגוון הזדמנויות, ובעצם בכל פעם שאנחנו רוצים לשמח מישהו, להוקיר לו תודה, כחלק מהכרת הטוב. אז כן, גם לגברים מגיע לקבל מתנה באירועים השונים, כמו: ימי הולדת, גיוס לצבא, שחרור מהצבא, עזיבת מקום עבודה, התמנות לתפקיד חדש, פתיחת עסק, יום האהבה ועוד ועוד. לא חסר אירועים, סיבה למסיבה. אז כשמגיעים לנושא שנקרא מתנות לגבר – לא צריך להתפלא. להפך, צריך לאמץ את זה!

אז צאו מהמגבלות, שיברו מוסכמות. בא לכם לשמח מישהו, לומר לו שהוא חשוב לכן? חישבו על רעיון והביאו לו מתנה. כן, חפץ (בדיוק כמו תמונה) – יכול להביע אינספור מילים – בדממה מוחלטת.

 

 

 

איך לבחור מתנה – קווים מנחים

בבואכם לבחור מתנה לאותו אדם שאתם אוהבים או מעריכים, תצטרכו להבין למתנה יש בחינות רבות – והכל נתון לפרשנות של הצד והנותן ו/או הצד המקבל. האפשרויות הן כדלקמן:

  1. מתנה שימושית – מתנה שברור לנו שייעשה בה שימוש ושיש בה פונקציונאליות שתלווה את המקבל בכל עת בה הוא יצטרך להשתמש בה. לדוגמה: החבר אוהב יין, קניתן לו פותחן מעוצב, כך שיוכל לפתוח איתו בקבוקי יין. בכל פעם שהוא יצטרך לעשות זאת, הוא ייזכר בכן.
  2. מתנה עיצובית – מתנה שאין בה שימושיות מיוחדת מלבד הפן העיצובי שלה. היא תהיה מונחת על השידה, על הקיר, על המדף וכדומה. גם למתנה זו מקום מכובד של כבוד, מכיוון שאותו אדם בחר להכניס אתכם ואת הזיכרון שלכם למקום של קבע בעולמו.
  3. מתנה סמלית – מתנות קטנות או “מתנות שהולכות למגירה” בסופו של יום. לא משנה איפה תהיה המתנה והיכן תאוחסן – הדבר הכי חשוב פה הוא שהמתנה מלאה ועמוסה במשמעויות, שאומרות הרבה.

עוד דבר: הכי חשוב שתחשבו על האדם שמקבל את המתנה: מה הוא אוהב, מה הוא מסמל עבורכם וכן על זה הדרך. זה אולי, ייתן לכם כיוון מסויים בדרך לבחירת המתנה המושלמת.

 

 

 

 

מתנות לגבר – רעיונות וכיוונים לבחירת מתנה

הנה כמה מתנות לדוגמה שאפשר לקנות בשביל הגבר שלכם. חבר או בעל – זה לא משנה. לכל אחד יש את המתנה שלו. שופו:

 

לשמור על הצוואר

לא חייבים מסאג’ כדי לשמור על צוואר חופשי ושמוחרר. אפשר גם להשתמש בזרוע לסמרטפון – לצפיה וקריאה גם במצב שכיבה או ישיבה. להשיג כאן.

זרוע לטלפון, לסמארטפון, לסלולר, לטאבלט - לוקו0ט

 

סילונית דיגיטאלית

מי לא אוהב חיוכים? ומי לא אוהב שיניים בריאות? כולם, כמובן. עם סילונית דיגיטאלית, ניתן לשמור על שיניים נקיות וחיוך זוהר מתמיד. להשיג כאן

מברשת שיניים  - לוקו0ט

מפיץ ריח

אווירה נעימה זה לא רק נירות ומוזיקה – אלא גם ריח טוב (הסתכלו גם בהמשך) איך עושים את זה בקלות? עם מכשיר אדים קרים – מפיץ ריח – ליצירת ארומה בחדרים – מתחבר גם למחשב – USB – 290 מ”ל

מפיץ ריח לוקו0ט

 

סט שמנים

ליצירת ארומה באירועים מיוחדים או סתם כדי לבשם ארונות וחדרים.

סט שמנים אתריים - לוקו0ט ×©×ž×Ÿ אתרי - לוקו0ט

סט 6 שמנים אתריים במארז -לניחוח נפלא – 5 מ”ל             שמנים אתריים איכותיים – לבנדר – עץ התה –  ורד – 10 מ”ל

 

פוסטרים מעוררי השראה

המתנה החכמה שתביע אהבה, יוזמה, עידוד וחיבה – בשלל ציורים ציטוטים ואימרות מעניינות – באיכות גבוהה ומודפסות על בד איכותי – ב-10 גדלים – וב-21 דוגמאות – ניתן להזמין כאן.

תמונות מעוצבות -לוקו0ט

 

ללכת עם ולהרגיש בלי

גם הגבר שלכן אוהב ללכת יחף ולהשחיר את הרגליים? או שמא הוא הולך עם גרביים ומטנף אותם עד שהם מוצאים את דרכם לפח? יש פיתרון? נעלי גרב: נעליים שקל לנעול כמו גרביים. כל הנעליים בקישור כאן

נעלי גרב סופרטיביות לנשים וגברים - לוקו0ט       × ×¢×œ×™ גרב לנשים ונערות - לוקו0ט      × ×¢×œ×™ ריצה נוחות לבנות - לוקו0ט

 

לוקו0ט - נעלי אופנה לנערות ונשים  

נעלי ספורט לגברים - לוקו0ט

כששני עולמות נפגשים

גם אתם מרגישים שאוקיינוס חללי מפריד בינכם? פסלים לקישוט הגינה או חצר הבית – נראים כחייזרים שקפצו לבקר והמומים מהיופי של המקום שלכם – סט של 4 יחידות-  ניתן להקנות כאן. ניתן להציב על המדף, שולחן עבודה ואופילו בגינה.

פיסלונים בגינה - לוקו0ט

 

זוג אוהבים

פסל ברונזה של שני בני זוג – העומדים זה מול זה בכל מצב ונהנים מההבנה הבונה – ב-3 צבעים – ניתן לרכוש כאן.

מתנה מושלמת - לוקו0ט

 

קשר מסובך

פסל המסמל אהבה טהורה בין בני הזוג \ חברים – עשוי משרף – בצבע אחיד –   ניתן להשיג כאן

מתנה מושלמת - לוקו0ט

 

עיצוב - בלוג-קו0ט

פתוחים להצעות

הרבה אנשים פונים אלינו בשאלות – לגבי מוצרים שהם מחפשים בנרות או לגבי רעיון שהם רוצים לעשות אך לא יודעים איך. למשל, הכתבה הזו צמחה משאלה שנשאלנו –  איזה מתנות לגבר אפשר לקנות, בתקציב שפוי? כמובן שהשתדלנו לתת דגש על הפן הרעיוני, שיתן לכם איזה פתח לרעיונות משלכם, כיבאמת שיש אינספור אפשרויות. אז הנה,הכנו לכם כתבה. אם יש לכם רעיון מהפכני, אם חוויתם קושי במציאת מוצר / חומר מסויים או שסתם לא בא לכם להוציא מלא כסף בארץ על מוצרים יקרים שניתן להשיג בחצי מחיר ופחות ע”י קניה באינטרנט והזמנה מחו”ל –  ה”סוכן החכם”  מיועד בדיוק בשבילכם. מה זה ה”סוכן החכם” ואיך זה קשור אלינו ואליכם בדיוק?

ה”סוכן החכם”, הוא בעצם מערכת להגשת בקשות – פשוטות, קלות או מורכבות – לכל מיני דברים שאתם מנסים להשיג בכלל – מבחינת זמינות – או מבחינת מחיר, כחלק מהמלחמה ביוקר המחיה. פנו אלינו ב”סוכן החכם”  , כיתבו לנו בפירוט ובקצרה, באופן ברור, מה אתם מחפשים – ונעזור לכם למצוא כל דבר. אהה, כן…. ואולי גם נכין על זה איזו כתבה :). מחכים לכם…

אז עד כאן להיום, ואנו כולנו תקווה – שתהיו כולכם בריאים, ושלא תזדקקו לכל הציוד הזה. ואם כן, אז לפחות שתוכלו לעשות זאת בצורה כלכלית מושכלת.

כתובת מקוצרת: https://lowc0st.co.il/NAS

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: תוכן מוגן