חולצות מודפסות מעוצבות – בסגנון ישראלי/ציוני – כולל חיוכים!!

חולצה מעוצבת צבעונית סלוגן, מסרים משפט בעברית סמלים בהדפסה להזמנה לוקו0ט

חולצות מודפסות מעוצבות – בסגנון ישראלי/ציוני – בתוספת הומור ויידישקייט

כולנו לובשים חולצות – מבית מותגים גדולים בארץ או בחו”ל. חלקנו (נשים? אהממ…אהממ…) אף מגדילים לעשות, וללבוש דווקא חולצות פרי מעצבים. בעולם פוסט-מודרניסטי כשלנו, כאשר חופש הביטוי האישי הוא ערך מקודש – צץ לו לפתע שוק מתפתח של חולצות מודפסות / מותאמות אישית, עם שלל תכנים, סמלים ומסרים. בלוג-קו0ט יצא לבדוק את התופעה וחזר ציוני יותר מתמיד!

בכתבה הזו לא נדבר על חולצות מותג (מהארץ או מחו”ל), ולא נדבר על חולצות שאפשר לקנות בחנויות, מסיבה פשוטה: החולצות עליהן נדבר, ושנראה לכם, הם פרי דמיונם ועיצובם של אנשים פרטיים (ממש כמו כותב הפוסט, את ואתה, הקוראים). החולצות עליהן נדבר, למעשה, לא נמכרות כלל בחנויות, אינן נושאות מותג כלשהוא ומה שמייחד אותן הוא הקטגוריה אליהן הן משתייכות: חולצות מודפסות, חולצות מותאמות אישית, חולצות מסרים, ויש מי שיאמר: חולצות עם סמלים יהודיים, סמלי ציונות, לאומיות, הומור ויידישקייט.

מה זה חולצה-מודפסת / אישית?

כל חולצה היא מודפסת. אך לא כל חולצה נושאת מסרים שאפשר ללבוש באירועים מיוחדים, לא כל חולצה יכולה להעלות חיוך על פני הנוכחים ו/או לחזק רגשות משותפים. חולצה מודפסת עליה אנחנו מדברים, מכילה בד”כ מסרים חיוביים, קורטוב של הומור (למרות שזה לא תמיד מחייב), סמלים, מילים ומשפטים (באנגלית או בעברית) – שכל אחד אמור להבין, ואפילו להזדהות, בנושאים כמו: גאווה יהודית, ציונות, ישראליות, יהדות, לאומיות, הומור יהודי ואפילו יידישקייט (סוג מאד ספציפי של מסרים שכל יהודי אמור להכיר ולהבין, כמו מנורה / חנוכיה או מגן דוד).

כמובן שקיימת אפשרות להדפיס כל מסר או כיתוב – לפי בקשת הלקוח, ואף נדון בכך בהמשך. אך היום כאמור אנחנו מתמקדים בנושא אחד, ובהצצה אחת: אתם מוזמנים לחזות במו-עינכם בכל הדוגמאות של חולצות גאווה יהודית

למי ומתי זה מתאים?

חולצה מודפסת בעלת מסרים יהודיים וקורטוב של הומור, יכולה להתאים לקבוצות הבאות:

  1. תיירים – משני הצצדדים, מכל העולם: בין אם אתם קופצים לבקר מחו”ל, ובין אם תייר חוצניקים מגיעים לארצנו הקטנטונת
  2. חיילים, סטודנטים, חבר’ה לפני/אחרי צבא, מטיילים – ת’אמת, שכל אלו כבר מכירים את הסטייל בחולצות הללו, ומבחינתם לא באנו לחדש דבר
  3. מבוגרים וילדים – חלק ניכר מהחולצות המפורסמות בלוקו0ט, מתאים למבוגרים וילדים כאחד, בנים / בנות
  4. אוריינטציה דתית / לאומית – לכל אחד יש את המשיכה לגוון הדעות וההשקפות שלו. ונראה כי נדיר מאד למצוא מישהו שלא יזדהה עם סממן דתי/לאומי/יהודי בבת אחת, ולכל אחד – יש את החולצה והמסר שיתאים לו
  5. ללא הבדלי גיל – זכינו לראות גם מבוגרים (צעירים ברוחם) שלבשו חולצות כאלו באירועים חברתיים, כך שנושא הגיל פתור פה, ואין פה שום הגבלה או שיוך לקבוצת גיל ספציפית (למעט תינוקות, לפחות בשלב זה…)

נו, מצאתם את עצמכם באחת הקבוצות? אם כן – המחשבה הראשונה שעולה בראש היא “חולצות מודפסות זה דבר יפה, אבל מה הסיכוי שאלבש אותה באירוע X?!” וטענות דומות. כמובן שיש אמת בטענה, וכל בגד צריך להלום את האירוע בו נוכחים. לכן, חולצות כאלה, ניתן ללבוש באירועים חברתיים, בעיקר עם אנשים שאתם מרגישים בנוח להיות בסביבתם, אירועים בה ניתנת לכם האפשרות להתגמש בלבוש ובדרכי ההבעה החיצונית, אירועים משפחתיים מסויימים, מפגשי חבר’ה. אם אתם בחופשה, בטיול, בנופש – בארץ או בחו”ל – ייתכן מאד ותרצו לצאת מהשיגרתיות של המלתחה שלכם ולהיות קצר יותר יצירתיים.  פסח למשל, או יום העצמאות – הם אחלה אירועים בהם אפשר להופיע עם חולצות כאלה. ובקיצור: אתם יודעים בדיוק, מהו הזמן הנכון וההרכב-החברתי הנתון בו ניתן להופיע עם חולצה כזו, אז היו נא נינוחים.

חולצות מודפסות – דרך הבעה לגיטימית

בהמשך למה שנכתב לעיל, אנחנו בלוקו0ט מאמינים בלגיטימיות הקיימת בהבעה וביצירה (כל עוד לא פוגעים באחר בצורה מהותית), ובתקופה שבה אנו “מוכתבים” מה ללבוש ע”פ צו האופנה (של החנויות והמעצבים, התקשורת וכו’ וכו’) – יהיה זה מפתיע ומרענן כאחד, ללבוש דווקא חולצה-ערכית, עם מסרים חיוביים, שאנחנו והסביבה יכולים להזדהות איתם, להתחזק מהם ולחזק את תחושת שותפות הגורל. תשאלו כל ישראלי שטייל בחו”ל: יש איזה ברק בעיניים כשמצליחים לזהות שמאן-דהוא הוא ישראלי.

לסיכום: חולצה מודפסת / מותאמת אישית היא בוודאי דרך לגיטימית, ואין דבר חזק יותר מלהביע רעיון מבלי לומר אותו, אלא רק באמצעות אמצעים ויזואליים חיצוניים.

 

 

 

דוגמאות לחולצות מודפסות

אז הגענו לשלב הטעימות – לפניכם תקציר של חולצות שהעובדים בלוקו0ט אהבו:

KEEP CALM – AND DRINK WINE – או במילים אחרות “תרגיע אח שלי – תמזוג לך עוד כוסית!” – חולצה קלאסית לליל הסדר, יום העצמאות, אבל לא רק! מתאים גם לאירועים וערבי שתיה מסורתיים עם חברים שאתם אוהבים

חולצות מודפסות טישירט כיתוב סלוגן, מסרים משפט בעברית סמלים בהדפסה להזמנה לוקו0ט

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

 

 

AFIKOMAN SEARCH SQUAD – קבוצת חיפוש/חילוץ לאפיקומן – מוסיפים קצת הומור לתחרותיות של המסורת!

חולצה מודפסת T-SHIRT כיתובים סלוגן, מסרים משפט בעברית סמלים בהדפסה להזמנה לוקו0ט

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

 

 

JEWISH GIRLS DO IT BETTER – יהודיות עושות את זה טוב יותר! – חולצה פמינסטית עם מסר מדהים (ונכון!) שאפשר לפרש בכל מיני דרכים. אנחנו ניתן לכם להחליט!

חולצות מודפסות טישירט כיתוב סלוגן, מסרים משפט בעברית סמלים בהדפסה לרכישה אונליין לוקו0ט

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

 

 

STAND WITH ISRAEL  – עומדים לצד ישראל! – חולצה שחושפת עמדות, אך קוראת גם לאחרים להביע תמיכה, ולעשות מעשים שמביעים תמיכה במדינת ישראל, בצבא, בעם היהודי וכדומה. מסר חשוב מאד לתקופה בה אנו חיים!

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

 

 

 

MOSSAD – המוסד – טוב באמת שאין פה מה לפרט אודות אירגון הביון העולמי (כי גם ככה זה סודי) שיצא שמו למרחוק, ואין עמית או אוייב שלא מכירים השם הזה. מה שכן, היינו ממליצים (בחצי חיוך / חצי רצינות) שלא להסתובב עם חולצות מודפסות כאלו באיזורים מסויימים בחו”ל.

חולצה מודפסת T-SHIRT כיתובים סלוגן, מסרים משפט בעברית סמלים בהדפסה לרכישה אונליין לוקו0ט

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

 

 

SPREAD HUMUS – NOT HATE – הפיצו (מירחו) חומוס, ולא שנאה. מעין משחק מילים בין להפיץ לבין למרוח (SPREAD), ומאחר שאת החומוס מורחים (!), זה תמיד עדיף ע”פ הפצת שנאה: גם ישאיר אתכם עם טעם טוב בפה, וגם תישארו שבעים עם דודא לשנ”צ. בתאבון!

חולצה מעוצבת צבעונית משפטים מסר באנגלית סמל הדפס להזמנה לוקו0ט

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

 

 

 

PIKAJEW – פיקאג’ו – שזה בעצם פיקאצ’ו היהודי. מתאים בעיקר לאנשים שסוברים שניחנו בכוחות מיוחדים בעצם היותם יהודיים, וכן אנשים שלא כדאי להתעסק איתם

חולצה מודפסת T-SHIRT כיתובים משפטים מסר באנגלית סמל הדפס לוקו0ט במבצע לקניה

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

 

 

 

DON’T WORRY – BE JEWISH – אל תדאג, היה יהודי! חולצות מודפסות כאלה, רואים לרוב בשווקים ובבאסטות בכל המקומות המרכזיים. החולצה שצוחקת על הצרות, מלאה אופטימיות וחיוכיים מקצה לקצה!

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

 

 

תוצרת ישראל – חולצת גאווה (מסוג אחר) לאומית! לא ניסינו להעביר את הברקוד, אבל אם מישהו מוצא משהו מעניין שיעדכן אותנו דחוף!

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

 

 

שלום SHALOM – יש גם חולצות מודפסות מהסוג הרגיל, והפעם: מילה שימושית ובעלת הגדרות רבות. והעיקר: הכוונה!

 

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

 

 

  • שימו לב שבכל מפרט מוצר, קיימת טבלת מדידות והוראות למדידה. לא חייבים לדייק על הסנטימטר, אבל זה נועד לתת לכם מושג כללי לגבי השאלה: באיזה מידה עליי לבחור. היעזרו בטבלאות בחוכמה ופשוט תזמינו את המסר/סמל אליו אתם הכי מתחברים.
  • לכל החולצות הנמצאות כרגע במאגר, ניתן ללחוץ כאן.

 

 

חולצה מותאמת אישית / פרי דימיונכם- בקרוב…

זה מסוג השאלות שאנחנו הולכים להישאל, אז הנה תשובה רשמית: בקרוב נציע חולצות קאסטום, מותאמות אישית, בה תוכלו לבחור כל סוג של הדפס/תמונה וכדו’ על מגוון סוגי חולצות – למבוגרים וילדים. כמו כן, נשקלת האפשרות להציע אותו רעיון לבגדי תינוקות, כך שיש למה לחכות.
תוכלו כמובן לבצע רכישה כמותית (לשבט צופים, מקומות עבודה, ימי גיבוש, חתונות וכדו’), אך גם הזמנות בודדות יתקבלו בברכה.   לכשיצא עדכון בנושא, לוקו0ט תדאג לעדכן את קהל הגולשים והגולשות

 

עיצוב - בלוג-קו0ט

פתוחים להצעות

הרבה אנשים פונים אלינו בשאלות – לגבי מוצרים שהם מחפשים בנרות או לגבי רעיון שהם רוצים לעשות אך לא יודעים איך.למשל, הכתבה הזו צמחה בעקבות עשרות בקשות לחולצות מגניבות – שלא היו קיימות עדיין בלוקו0ט. אם יש לכם רעיון מהפכני, אם חוויתם קושי במציאת מוצר / חומר מסויים או שסתם לא בא לכם להוציא מלא כסף בארץ על מוצרים יקרים שניתן להשיג בחצי מחיר ופחות ע”י קניה באינטרנט והזמנה מחו”ל –  ה”סוכן החכם”  מיועד בדיוק בשבילכם. מה זה ה”סוכן החכם” ואיך זה קשור אלינו ואליכם בדיוק?

ה”סוכן החכם”, הוא בעצם מערכת להגשת בקשות – פשוטות, קלות או מורכבות – לכל מיני דברים שאתם מנסים להשיג בכלל – מבחינת זמינות – או מבחינת מחיר, כחלק מהמלחמה ביוקר המחיה. פנו אלינו ב”סוכן החכם”  , כיתבו לנו בפירוט ובקצרה, באופן ברור, מה אתם מחפשים – ונעזור לכם למצוא כל דבר. אהה, כן…. ואולי גם נכין על זה איזו כתבה :). מחכים לכם…

 

כתובת מקוצרת: https://lowc0st.co.il/A0C

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: תוכן מוגן