אתר הר הביטוח – איך לחסוך אלפי שקלים ב-2 שלבים פשוטים?

אתר הר הביטוח

אתר הר הביטוח הוא שירות חדש שיכול לשנות שלכם את המאזן בעו”ש הבנקאי באופן מיידי, ויש מצב שלא ידעתם מזה אפילו. כתבה מקיפה, הכוללת הסברים מפורטים, מדריכי וידאו מצולמים צעד אחר צעד וטיפים לפענוח נכון של הנתונים והתנהלות מול חברות הביטוח. המדריך המלא  –  ממערכת אתר לוקו0ט

כיצד מאתרים ביטוחים?

אתר הר הביטוח הוא  מיזם חדש של משרד האוצר ומשמש כמנוע חיפוש לאיתור ביטוחים. איך זה יכול להיות קשור אליכם? ובכן, סקר שערך כלכליסט בשנת 2012, מגלה ששליש מהישראלים לא יודעים כמה הם משלמים על הביטוחים הפרטיים שלהם. עוד נמצא בסקר שכ-43% מהישראלים מחזיקים בביטוחים פרטיים. היוזמה הזו של משרד האוצר תופסת כיוון חיובי עם התחזקות הטענה, שישראלים רבים מוציאים כספים רבים על ביטוחים פרטיים כאשר: בחלקם קיים כפל-ביטוחי (עליו נפרט בהמשך), כיסויים לא מתאימים או לא מעודכנים למבוטח, שאם היה יודע עליהם – היה משנה אותם, מעדכן אותם או מבטל אותם כליל.

בכתבה הבאה אתר לוקו0ט חקר את הנושא לעומק, ערך בדיקות, השוואות ואף התייעץ עם מומחים – כדי לנסות ולהבין לאן הכסף שלנו נעלם בכל חודש, שנה שנה, וכיצד ניתן להחזיר אותו בדמות חיסכון של אלפי שקלים בשנה, בלי שום הגזמה. מה זה הר הביטוח בדיוק וכיצד זה יכול לממן את הרכב החדש שלכם או את השיפוץ עליו אתם מדברים כבר 3 שנים, בלי שום גוזמה.

אם שאלתם את עצמכם “איזה ביטוחים יש לי?” או “על מה אני משלם כל-כך הרבה כסף כל חודש?” הסרטון הבא בשבילכם. לאחר הסרטון – המשיכו לקרוא!

איך לאתר כספים אבודים

אם תמיד רציתם לדעת היכן מסתתרים ה”כספים האבודים” – אותו מושג שנראה עלום בקריאה ראשונית, אבל טומן בחובו המון כסף – אז הגעתם לכתבה הנכונה. איתור כספים אבודים הוא אחד הנושאים שמעסיקים את טובי המומחים והמקצוענים, במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי : רואי-חשבון, חשבים, ראשי עיריות ומועצות, מנכל”י חברות, דרך עובדות סוציאליות ויועצי מס, ועוד. גם גופים אסטרונומיים כדוגמת מדינות ומשרדי אוצר – שואלים את עצמם: לאן נעלמים הכספים,  ומה בעצם נוגס להם בעוגת התקציב השנתית.

קיימות מספר שיטות להתמודדות עם הבעיה והשאלה הזו. בכתבה זו, נעסוק בכלי חדש שהשיק משרד האוצר, אתר הר הביטוח; ובכלים שירותיים אחרים אותם מספקים חברות המעסיקות אנליסטים מקצועיים מתחומי הביטוח והפיננסים – גם ללא עלות ותמורה כספית.

איפה הכסף הר הביטוח
חבל על הכסף

איפה הכסף

זו לא עוד שאלה פוליטית או קלישאה שאפשר לנפנף בה כדי להתנגח, אלא שאלה שמעסיקה את כולנו (אמורה לפחות. ואם זה לא מעסיק אתכם, אז כן, לטובתכם, כדי שתקדישו לזה 5 דקות!): למה אנחנו עובדים כל-כך קשה, ועדיין לא מסתדרים עם מה שיש. אין כאן שמץ של ביקורת, אלא מציאות עובדתית, שגם האדם הכי מחושב נמצא בה. קיימות סיבות רבות ל”העלמות” הכסף שלנו. לא באנו לדבר על בזבזנות, תקציב שאינו מתוכנן כראוי וכדו’, אלא דווקא על חוסר תשומת לב בהתנהגות הצרכנית השוטפת שלנו, שגם האנשים האחראים ביותר טועים ותועים בה לפעמים.

למעלה מ-40% מאזרחי מדינת ישראל מחזיקים בביטוחים פרטיים, וכ-80% מחזיקים בביטוחים אלמנטריים (כן, אלה שהבנק, המדינה או משרד התחבורה מחייב אותנו לבצע). ביטוחי חיים, בריאות, עסק, בית, דירה, ביטוח משכנתא, אובדן כושר עבודה וביטוחים סיעודיים. – אם שמות וסוגי הביטוחים הללו מוכרים לכם, כדאי שתמשיכו לקרוא. כי “רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון” במשרד האוצר השיקה מנוע המאפשר איתור פשוט של כל מוצרי הביטוח – ואתם כנראה, הולכים רק להרוויח מכל המהלך. כמה להרוויח? הנתונים מדברים על סכומים שנעים בין 300-1600 ש”ח, תלוי באדם ובכמות הביטוחים, כפלי-ביטוח, טעויות שנעשו וכדו’. לפני שניכנס לעובי הקורה, ניגע במושגים אותם קרוב לוודאי יצא לכם לשמוע.

מה זה כפל ביטוחים

כפל ביטוחים הוא מושג שכיח, אך רבים אינם מודעים אליו או שפשוט בוחרים להתעלם ממנו. אנשים רבים מחזיקים בביטוחים פרטיים, ביטוחי בריאות, פוליסות חיים ועוד. מדובר, אם כן, בפוליסות כפולות של אותו הכיסוי בדיוק: “זה יכול להיות כפל ביטוח עם כיסויים חופפים בביטוח משלים של קופת-החולים שלכם, כאשר בנוסף אותו הכיסוי בדיוק קיים כבר בביטוח הפרטי” – מספר לנו מנכ”ל “שקיפות | ניהול ביטוח ופיננסים”.”ב-2016 פורסם שישראלים מוציאים בממוצע על ביטוחים משלימים כ-696 ש”ח בשנה” ביטוח כפול, כבר אמרנו – לא? עוד דוגמה:”אנחנו רואים אצל הרבה אנשים כפל ביטוחים – באותן חברות ביטוח או בחברות שונות – כמו ביטוח חיים או תאונות אישיות, כאשר מדובר באותו הכיסוי בדיוק, והמבוטח משלם פעמיים, למרות שהוא לא באמת צריך את זה”. קל להבין שיש פה פוטנציאל לחיסכון כספים אבודים. למה “אבודים” אתם שואלים, כי אם לא עולים על זה בזמן, הכספים האלה ימשיכו ללכת לפח, פשוטו כמשמעו.

עכשיו לפני שתמשיכו לקרוא, קבלו כתבה שפורסמה במהדורה המרכזית של ערוץ 2, אודות מימדי התופעה.

איך מבררים כפל ביטוחים

אז עכשיו כשאתם יודעים ומבינים מה זה כפל ביטוח, אתם גם מבינים את הצורך לטפל בענין כמה שיותר מהר. עוד אתם מבינים, שאיתור “כספים אבודים” שכאלה, יכול לחסוך לכם מאות ואלפי שקלים בשנה. אז איך מבררים כפל ביטוחים?

הנה מה שמסר לנו מנכ”ל שקיפות | ניהול ביטוח ופיננסים:

 • השיטה המסורתית – בדיקת תדפיסי האשראי והעו”ש – למציאת חיובים קבועים (הוראות קבע – אשראי או בנקאי). ע”י זה, באמת ניתן לראות לאילו חברות אנו מנויים. למי אנחנו משלמים בעצם כל חודש. “הבעיה עם השיטה הזו, שהיא נותנת פרספקטיבה חלקית למדי. לא באמת ברור מה סוג המוצר עליו אנחנו משלמים, מה הוא כולל, וברוב המקרים גם שם של חברת הביטוח – לא אמור לעורר לנו את הזיכרון. זה טוב בתור התחלה”, הוא אומר.
 • תודה על הסבלנות – את השיטה הזו, בוודאי רובכם מכירים: אתם מתקשרים אל חברות הביטוח השונות כדי לברר למה החיוב החודשי עולה מדי חודש. עוד אתם מעוניינים לדעת, מה כולל הביטוח עליו אתם מנויים. רק כדי להיזכר. “גם בשיטה הזו יש חיסרון גדול. נניח שבאמת עברתם את כל המשוכות. התקשרתם לכל 4-5 החברות אליהן אתם מנויים. ענו לכם, קיבלתם מידע, ואפילו רשמתם אותו. רוב האנשים לא ידעו מה לעשות עם המידע הזה, לא ידעו כיצד להצליב אותו. הם לא יבינו באמת אזה מוצר יש להם ביד – אם הוא טוב או לקוי וחסר. גם נטיה לבטל ביטוחים היא בעייתית. כל מקרה לגופו”
 • אתר הר הביטוח – “אופציה מעולה!” אומר לנו המנכ”ל ומחייך. לטענתו, באמצעות כלי זה של איתור ביטוחים אותו השיק משרד האוצר, איתור כספים הופך להיות פשוט, וכספים אבודים יכולים להפוך חיסכון עצום או לכספים שתבחרו לנצל בדרכים מגוונות: לצאת לחופשה, לקנות רכב חדש או לעשות את השיפוץ עליו אתם מדברים כבר 3 שנים. החישוב הוא פשוט: “משלמים על המוצר הכי מתאים, הכי מעודכן, במחיר הכי טוב לאורך זמן – ורק על מה שצריך”.

השיטה המקצועית והמומלצת

אם חשבתם שבאתר הר הביטוח נגמר הענין, אז הנה לכם שיטה שמקצרת זמן, טרטורים ועצבים: במקום לעבור את כל שלוש-השיטות שנמנו לעיל, פונים לאנליסט ביטוח ופיננסים.

 • אנליסט ביטוח ופיננסים – מדובר באיש מקצוע, עם רישיון והסמכה לעסוק בתחום מטעם משרד האוצר (מה שמחייב אותו לעבוד לפי נהלים, חוקים, תקנות ואתיקה מקצועית מאד מחמירה). “כאשר פונים לאיש מקצוע, הרבה יותר קל להתמודד עם כמויות המידע, שבלאו הכי, לא תמיד זמין לנו”, מספר לנו גיא, מנכ”ל ואנליסט ביטוח ופיננסים במקצועו. “אותו אנליסט, יושב על תיקי הביטוח והפיננסים, יוצר קשר עם חברות הביטוח, משלים פערי מידע, עובר על כל הפוליסות של המבוטח, ולאחר שיחה עם הלקוח – משקף בפניו את המצב הנוכחי, וכן מספר חלופות שיכולות להיטיב עמו – אם בכיסויים מותאמים אישית, משופרים ומעודכנים לשנת 2018 ואם בחיסכון כספי ניכר שיכול להיות מגולם גם באלפי שקלים”

חברת “שקיפות | ניהול ביטוח ופיננסים”, מציעה שירותי אנליזה מקצועיים לביטוח ופיננסים, נעזרת בממשקי משרד האוצר וחברות הביטוח, ועורכת בכל שבוע סקרי-שוק ופוליסות כדי להיות מעודכנים עד הפרט האחרון, תמיד. השירות לא עולה כסף, והוא נראה כאופציה הזולה, המהירה והיעילה ביותר, כדי להשיב את הכספים האבודים לבעליהם המקוריים. לפרטים נוספים – לחצו כאן או המשיכו לקרוא.

אתר הר הביטוח – תועלת עצומה

מה זה “הר הביטוח”? הבטחנו, ולכן גם נקיים. אתר הר הביטוח למי שעדיין לא שמע, הוא מנוע חיפוש המציג באופן מאובטח ובחינם את כל מוצרי הביטוח שרכשתם מכל חברות הביטוח בישראל. השירות מעניק מידע בסיסי וחשוב לגבי מוצר הביטוח שרכשתם, תקופת הביטוח, המחיר ששילמתם ובאיזו חברת ביטוח הוא נמצא. חשוב לציין, שהפרטים המופיעים בהר הביטוח הם בסיסיים, ונותנים בעצם הבנה ראשונית למצבו של המבוטח.

כפי שהמלצנו בפסקה הקודמת, כדאי מאד לפנות לאנליסט ביטוח ופיננסים כדי לפענח את הממצאים וכדי להנפיק דו”ח ממצה, איתו נדע באמת אילו אפשרויות עומדות בפנינו. וכפי שבמשרד האוצר ממליצים : “​לאחר קבלת המידע מאתר הר הביטוח, כדאי לברר עם גורם מקצועי האם המוצרים שנרכשו אכן נדרשים למבוטח וכיצד ניתן להוזיל את המחיר ולשפר את תנאי הביטוח. בנוסף, כדאי לבצע סקר שוק לגבי מחיר מוצר הביטוח וכתב השירות הנלווה“. כל האספקטים האלו, הם המומחיות של אנליסט ביטוח, ובדיוק בשביל זה הוא קיים.

בכל חודש יתעדכן המידע של אתר הר הביטוח במידע חדש שיועבר באופן מאובטח, מוצפן ומקו​דד על ידי החברות. הנתונים החדשים ימחקו את הנתונים הישנים. בנוסף, אתר הר הביטוח תוכנן לשמור על פרטיות המשתמש ולעמוד בסטנדרטים החמורים ביותר של מדינת ישראל לא​בטחת מידע. למשל, אתר הר הביטוח לא יכלול מידע לגבי הנכסים המבוטחים או פרטים אישיים למעט תעודת זהות.

לכן, בבואכם לרכוש ביטוח חדש, לשנות, לשדרג או להחליף ביטוח קיים – דבר ראשון, כנסו להר-הביטוח. השירות הניתן אצל אתר הר הביטוח, כאמור מאפשר חיפוש לפי תעודת זהות חינם, אין כסף – והוא יכול לחסוך לכם מאות עד אלפי שקלים בשנה.

הר הביטוח האוצר שלי
שלל כלים – מתוך האתר של משרד האוצר ” האוצר שלי “

אתר הר הביטוח או הר הכסף?

רבים מבלבלים בין אתר אחר של משרד האוצר, הר הכסף, שגם הוא אחראי למציאת כספים אבודים.

אם מושגים כמו: מחשבון פנסיה, פנסיה, קופת חיסכון, קרנות השתלמות, קופת גמל – מוכרים לכם – או אם יש לכם קרן השתלמות או שאתם בקטע של איתור קופות גמל, אז כנראה שאתם קרובים בואו נעשה קצת סדר:

אתר הר הביטוח, כאמור, הוא מנוע המצטרף לשני מנועים קודמים: הר הכסף – מנוע לאיתור חשבונות בנק והר הכסף 2 – מנוע לאיתור חסכונות פנסיוניים. בנוסף לאיתור ביטוחים או כפל ביטוחים שיש לכם; איתור כספים אבודים של נפטר, איתור כספי פנסיה, איתור חשבון בנק וחשבונות אבודים – עם חיפוש לפי תעודת זהות, הם רק חלק מהדברים שתוכלו לבצע עם הממשקים החדשים של משרד האוצר.

אם אתם סבורים שיש לכם כספים אבודים, ואתם זקוקים להדרכה וייעוץ, אתם מוזמנים לפנות ל“שקיפות | ניהול ביטוח ופיננסים”, כדי לקבל את כל העזרה אליה תזדקקו. השירות לא עולה כסף בשום שלב והוא ללא התחייבות בשום שלב. חינם לחלוטין, ללא אותיות קטנות.

איך משתמשים באתר הר הביטוח

הרבה שואלים אותנו “איך להשתמש בהר הביטוח” – אז הנה הסבר פשוט:

1. כל שנדרש לעשות הוא להכניס את מספר תעודת הזהות שלך,

2. תאריך הנפקת תעודת הזהות

ולענות על שתי שאלות:

1. האם הונפק לך דרכון ב-3 השנים האחרונות

2. והאם יצאת מהארץ ב-3 השנים האחרונות.

וזהו!

אגב, ניתן לאתר גם ביטוחים של קרוב שנפטר, כפי שיוסבר להלן.

סרטון הדגמה הממחיש כיצד להשתמש באתר הר הביטוח

חוץ מזה, מצאנו לכם סרטון אינפורמטיבי – צעד אחרי צעד. צפו בסירטונים המצורפים והמשיכו בקריאה!

אם אתם מעוניינים לבצע בירור לגביכם או לגבי בני משפחתכם הקרובים, צפו בסרטון הבא:

זה לגביכם או לגבי בני משפחתכם. אבל,

אם מדובר על אדם קרוב שנפטר, צפו בסרטון הבא ופעלו לפי ההוראות:

איך לחסוך כסף בביטוחים

“איך להוזיל עלויות של ביטוחים” היא שאלה שהרבה שואלים” מתוודה בפנינו גיא, מנכ”ל “שקיפות”. בשיחה נוקבת איתו, הוא מנסה לצייר תמונה מראה לצרכן הישראלי: “הצרכן הישראלי הוא לא פראייר. אם הוא משלם על משהו – הוא רוצה להיות בטוח שהוא מקבל את כל מה שמגיע לו. היה ולא קיבל את מה שמגיע לו….מכאן מתחילים הבלאגנים. הוא נעמד על שתי רגליים אחוריות ומשיב מלחמה”. כמו שצריך לכאורה, אך נראה שבמקרה הזה, מצטיירת תמונה קצת אחרת, הוא מספר לנו: “מה הסיבה שישראלים, במשך שנים, משלמים סכומי עתק, שהיו יכולים לממן המון דברים אחרים נצרכים, לא מוודאים שהמוצר אותו הם ביקשו לקבל אכן מתאים להם? מה הסיבה שהם נמצאים עם ביטוח מיושן שלא מתאים למציאות עכשוית – ע”ע תרופות מצילות חיים ובדיקות מיוחדות מותאמות אישית מבוססי גנטיקה- הן של המבוטח והן של אופי המחלה?”. הוא מדבר כמובן על מחלת הסרטן הארורה, שיש שמגדירים אותה כ”מכת מדינה”. “מה הסיבה, שישראלים רבים, ממשיכים לשלם על ביטוחים תעריפים גבוהים, כאשר היו יכולים לחסוך באופן מיידי 40%-60% מהתעריף הקיים שלהם?”. כאן השאלות לא עוצרות, והוא ממשיך: “מה הסיבה שחברות הביטוח, ואפילו חלק מסוכני הביטוח, לא דואגים ללקוחות שלהם, ושטובת הלקוח לא עומדת לנגד עינהם? למה הצרכן שותק? למה הוא לא עושה עם זה כלום?”. המצב ממשיך, המים זורמים והכסף נשפך לביוב.

ובכל זאת, לא ויתרנו למנכ”ל היקר, ולאחר אינספור שאלות ציפינו לקבל תשובה. אך כמו יהודי טוב, הוא ענה לנו בשאלה:” אני חושב שכל השאלות הללו הן טובות מאד וצריכות להישאל. אבל לפי דעתי, הצרכן עייף: הוא טרוד בעסקיו, במשפחתו, ב”לגמור ת’חודש” – דברים חשובים, ללא ספק. הוא לא פנוי רגשית-מחשבתית להתחיל כזה תהליך, שלא לדבר על לעבור את כל המשוכות: מול סוכני הביטוח, חברות הביטוח דרך תדפיסי האשראי, הטלפונים, הדואר והמיילים.”

“אז במקום לשאול – איך לחסוך כסף בביטוח, צריך לשאול: מהי הדרך הקלה, יעילה, זולה ומשתלמת – שבעזרתה תוכלו למקסם את הרובד הביטוחי שלכם ושבעזרתה תוכלו לחסוך מאות עד אלפי שקלים בשנה.”

אתר הר הביטוח – מה עושים עם כל המידע הזה?

להשלים את הפאזל – או “איך להיעזר באנליסטים בחינם?”

אוקיי, אבל מה עושים עם המידע?   רבים מאיתנו (גם אני, כותב המאמר) אינם בעלי ידע מקצועי בתחומי הביטוח והפיננסים, ולמעשה הדבר נראה לפעמים כבלתי אפשרי. אז באמת הבעיה מורכבת מכמה גורמים: ממצב השוק, סוכני הביטוח, חברות הביטוח, ואנחנו – הצרכנים. באמת, רוב האנשים שאתם מכירים, לא יתחילו תהליך, וגם אם יתחילו לא יזכו לסיים אותו בתרועת ניצחון, מכמה סיבות פשוטות:

 1. כמות האנרגיה – שצריך להשקיע עם גופים גדולים היא עצומה
 2. שגרת החיים – גורמת לנו הצרכנים, “להחליק” את העניינים ולשכוח מהם. למה? כי יותר נוח ככה.
 3. ידע – כל אדם שאינו עוסק בתחום, אינו מסוגל להשוות בין הפוליסות, להיות ער לשינויים, לדקויות ולעדכונים אליהם כל מבוטח זכאי.
 4. תמחור – ובדיוק מאותה סיבה, קשה מאד לאנשים שאינם עווסקים בתחום “לשקול” את הפרמטרים ולדעת איזה מחיר נחשב סביר, זול או יקר מאד.
 5. קשרים – לאנליסט ביטוח יש קשרים שלקהל הצרכנים אין. מי שלא חי בתחום, פשוט לא מבין על מדובר: טפסים, זמני המתנה, הענות לבקשות, העתרות לתביעות וערעורים על קביעות חד-צדדיות, תמחורים ומתן הנחות מיוחדות – כל אלו –  הופכים לפחות מורכבים, אם משתמשים באנשי מקצוע הנכונים עם הקשרים המתאימים.

קחו את כל הגורמים שמנינו: מסתבר שזו בדיוק הסיבה שאנליסט ביטוח קיים. כדי שננצל אותו, וכדי שנדע איך להפיק ממנו את המירב במינימום מאמץ מצידנו.

הכי קל לבטל

הרבה אנשים שדווקא די מבינים בניהול הכספים שלהם סבורים שלבטל ביטוחים פירושו לחסוך כסף. ובכן, האמירה הזו נכונה, אך לפעמים היא משיגה בדיוק להפך. “הכי קל לבטל ביטוחים”, אומר לנו גיא. “מדובר בחיסכון מיידי. במקום לשלם X כסף, אתם מחזירים אותו מיידית אליכם”. אך לדבריו, טמונה פה בעיה גדולה הרבה יותר: “מבלי להיכנס לכל הממבו-ג’מבו של סוכני הביטוח, אם עשיתם ביטוח, כנראה שאתם מספיק חכמים וסומכים על עצמכם ועל אנשים מנוסים. כנראה שהבנתם שיש לכם צורך בשכבת הגנה, על כל מקרה שלא יבוא. עכשיו, למה לבטל כליל, כאשר אפשר לתכנן מחדש? למה להישאר חשופים, כאשר אפשר לערוך שינויים ושדרוגים ועדיין לשלם הרבה פחות כסף?”.

אותנו זה שיכנע, כי התחמקות מטיפול בעיה כמוה כהסרת אחריות. אין קיצורי דרך.

מקצועי ולא עולה כסף

כבר הבנתם שהשוואת ביטוחים או בדיקת ביטוחים הם שני מושגים שנשמעים דומים אבל למעשה דורשים מיומנות רבה. ופה מגיעה השאלה: האם קיים שירות מקצועי שלא עולה כסף? האם יכול להיות דבר כזה, הרי זה מנוגד לכל מה שאנו מכירים? את השאלה הזו הפננו לאסף, מנהל שיווק ב”שקיפות”, וזוהי תשובתו: “בניגוד למה שמקובל בשוק, לנו יש מודל עסקי שונה. אנו מציעים את השירות בחינם, מתחילתו ועד סופו. זה לא עולה כסף וזה גם לא כרוך בהתחייבות כל-שהיא”.

את ההכנסות שלהם, מסתבר, הם מקבלים כאחוזים. “בניגוד לסוכני ביטוח שעובדים עם מספר חברות מצומצם, שמהם הם גוזרים עמלות – מה שהופך אותם לבלתי אובייקטיבים בעליל – אנחנו חולשים על ה’שיבר’. אנחנו יכולים לחתום חוזה עם כל חברת ביטוח, כל עוד המחיר והתנאים שנותנים למבוטח הם הטובים ביותר, וכל עוד זה מתאים ללקוחות שלנו”.

חייבים לציין שבמסגרת הכנת הכתבה, נפגשנו עם מספר סוכני ביטוח, 2 רפרנטיות מחברות ביטוח ועם מפקח אחד. בין השאר כשערכנו מחקר על חברות הנותנות אנליזה מקיפה על המצב הביטוחי הקיים, פגשנו בחברת “שקיפות” הממוקמת בפתח-תקוה. חברת “שקיפות | ניהול ביטוח ופיננסים” בשמה המלא, היא חברה של יוצאי ביטוח, בעלי רישיון מטעם משרד האוצר לעסוק בתחום ניהול תיקי – ביטוח ופיננסים. החברה משתמשת במערכות טכנולוגיות מיוחדות המאפשרות לבחון כל פוליסה לגופה, לעדכנה במידת הצורך, לערוך סקר שוק והשוואת מחירים – מעין מנוע חיפוש אנושי ומקצועי, שלא מסתמך על הנתונים היבשים – אלא נמצא שמה בשבילכם, שואל ומברר: מה הצרכים שלכם, מצביע על בזבוז כספים בדמות ביטוחים מיותרים שלא הייתם מיודעים אליהם, מה שנחשב ככספים אבודים, שלעולם לא יחזרו אליכם משרד האוצר. בחרה מעודכנת בכל סוגי הפוליסות והתנאים החדשים לשנת 2018 ועומדת בקשר רציף עם מפקחים מטעם חברות הביטוח. שירות הייעוץ והאנליזה של הביטוחים הפרטיים שלכם – מוצע כאן, במסגרת אתר לוקו0ט ללא תשלום, וללא התחייבות. (ותגידו שאנחנו שלחנו אתכם, כי הבטחנו!)

למרבים לשאול אנו עונים: כל מה שתחפשו ב”הר הכסף” וכן נושאים הקשורים לאיתור קופות גמל / קרנות השתלמות והשוואת קרנות פנסיה – גם הם נתונים שאיתם “עובדים” האנליסטים. הם לועסים אותם דק, דק, מבררים בשבילכם – איפה הכי כדאי להשקיע כספים, איפה יש הכי הרבה תשואות ואיזו חברה לוקחת הכי פחות דמי ניהול.

להשארת פרטים וחזרה של אנליסט ביטוח בתוך יום עסקים- לחצו כאן.

סוף דבר – סיכום

חפרנו לכם עד בלי די, ואנו מודים למי שהחזיק מעמד. הנה סיכום הדברים בתמציתיות יתרה:

 • משרד האוצר השיק מיזם לאיתור ביטוחים בדומה לשירות הר הכסף הינו שירות מהפכני המאפשר לך לקבל דו”ח מפורט עם כל הביטוחים שהיו לך בעבר ושעדיין יש לך בהווה. המיזם נקרא: אתר הר הביטוח.
 • בעזרת הדו”ח להבין ברמה הבסיסית: על מה אתם משלמים, כמה אתם משלמים ולמי?
 • כדי להבין באמת איזה כיסויים ביטוחיים יש לכם ביד וכיצד אפשר להוזיל את העלויות בצורה דראסטית – מומלץ להעזר בשירות מקצוע
 • אנליסט ביטוח – מקל עליכם, בכך שהוא זה שסוקר את כל הפוליסות שלכם, מסביר לכם עד כמה אתם באמת מכוסים, מה תקבלו ברגע האמת. הוא בעל כישורים וקשרים להוזיל לכם את כל הביטוחים במאות עד אלפי שקלים בשנה, בלי למצמץ. זו העבודה שלו, והוא שותה אותה כמו מים.
 • חברת “שקיפות” איתה נפגשנו, מבצעת את כל שלבי התהליך ללא שום עלות וללא התחייבות. אמיתי לגמרי.

לנו רק נותר לאחל שתשיבו מלחמה. עמדו על שלכם, דירשו לדעת על מה אתם משלמים ובידקו היטב כיצד ניתן להוזיל את ההוצאות החודשיות שלכם.

תודה על הקריאה, ובהצלחה!

בודקים. מגלים. חוסכים.

בודקים תיק ביטוחים פרטיים – וחוסכים מאות עד אלפי שקלים בשנה –

ללא עלות וללא התחייבות!

  תנו למקצוענים לקצר לכם תהליכים

  השאירו פרטים

  והמקצוענים של “שקיפות”, יחזרו אליכם בתוך יום עסקים.

      ◊ חיסכון מובטח – מעל 92% הצלחה!
  ◊ מניעת כפל ביטוחים
  ◊ עדכון פוליסות
      ◊ והכל בצורה שקופה וברורה.

  כתובת מקוצרת: https://lowc0st.co.il/zoVDm

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  error: תוכן מוגן