איך מטפלים בצניחת כף רגל / דרופ פוט / DROP FOOT – מבלי ליפול מהרגליים?

מכשיר למניעת צניחת כף רגל דרופ פוט דרופוט תואם בוקסיה BOXIA דיקטוס DICTUS לשיקום פיזיותרפיה לאימון תרגילים לקניה באינטרנט לוקו0ט במבצע

איך מטפלים בצניחת כף רגל / דרופ פוט / DROP FOOT – מבלי ליפול מהרגליים?

הסובלים מבעיית דרופ-פוט (DROP FOOT)  מתקשים בהליכה ובביצוע פעולות יומיומיות  הדורשות התניידות. הם אף עלולים חלילה להיחבל כתוצאה ממעידות ונפילות. סוגיית המחיר בארץ הצליחה לעצבן לא מעט אנשים שפנו אלינו שהיו זקוקים לפיתרון רפואי לטיפול בבעית צניחת כף הרגל.

התגייסנו: איפה ניתן להשיג מכשיר למניעת דרופוט, כמה עולה אביזר מסוג זה, מאיפה אפשר לקנות מתקן ל-DROP FOOT בזול? לוקו0ט עונים ומוצאים לכם פיתרון זול – כל הפרטים בכתבה שלפניכם!

בעקבות מספר פניות לציוד רפואי דרך “הסוכן החכם” נחשפנו לשוק יקר שמיועד לאנשים שממש זקוקים לזה.. והפעם בפינה הקבועה שלנו: מה זה “דרופ-פוט”, מי סובל מזה ואיך לוקו0ט יכולים לספק לכם ציוד רפואי במחיר הגיוני? אז שלא יעבדו עליכם.

  

מה זה דרופ-פוט (דרופוט) / DROP FOOT

בתרגום חופשי:”צניחת כף רגל”. זוהי תופעה שנקראת גם: זריקת כף רגל, (או נפילת כף רגל / שמיטת כף רגל / רגל שמוטה), דרופוט או באנגלית: FOOT-DROP  – ובטעות, נקרא גם בידי אנשי מקצוע ישראלים: DROP FOOT.  מדובר במצב בו כף הרגל אינה יכולה להתיישר (בכלל או בצורה חלקית בלבד) בהליכה, דריכה, עליית מדרגות וירידתם.  צניחה של כף הרגל, כאמור, יכולה להתרחש במספר מצבים, גם ללא קשר לגיל:

  1. תאונה ו/או פגיעה מוחית/עצבית בעקבותיה
  2. התקף שבץ שמותיר נזק
  3.  מחלות שונות – שיכולות לגרום לכך

ובעצם נהוג לחלק את הפגיעה לשני אזורים מרכזיים: חוסר-תפקוד מקומי (עצבי) או פגיעה מרכזית (במערכת המוח שאמורה לשלוח פקודות לכף-הרגל) – ללא שום קשר לאירוע שארע. כך בעצם ניתן לטפל במידת האפשר בצורה טובה יותר.

רוב האנשים שאנו מכירים הולכים בצורה תקינה, ואין זה מובן מאליו. אדם הסובל מתופעה של זריקת כף הרגל, יכול למעוד, ליפול ואף להיפצע קשה. שלא לדבר, על הפגיעה בתדמית והמבוכה שיכולים להשפיע קשות, על התפקוד היומיומי בשלל תחומים – גם כאלה שלא קשורים לבעיה ישירות.

לוקו0ט בטלגרם

 

 

איך מזהים צניחת כף רגל / דרופ פוט – ומה ניתן לעשות?

אם חלילה, אתם או אחד מיקריכם: עברתם תאונה או אירוע מוחי (שבץ) ו/או סובלים משיתוק ו/או חולשה בגפיים; אם הליכה ברחוב, עליית מדרכות, ירידה ועליית מדרגות מתחילה להיות פעולה קשה ומרגישה כאילו השליטה ברגליים” הולכת לאיבוד”; הרבה אנשים מתלוננים שפתאום קשה להם ליישר את כף הרגל כמו בעבר – כל אלו,ייתכן שסובלים מ-DROP FOOT.

חשוב תמיד להיוועץ עם אנשי מקצועו כן עם אנשים שחוו את אותה הבעיה. זה מאפשר לכם לדעת שהבעיה כבר ידועה לעולם, ושקיימים כמה פתרונות – ככה שאתם לא לבד! כמו כן, מומלץ לשקלל את כלל הנתונים, וללכת על הפיתרון הכי יעיל, גם מבחינה כלכלית.

 

 

רצועות DROP FOOT רגל שמוטה לקניה בזול לוקו0ט

איך מטפלים בדרופ-פוט?

טיפולים שיקומיים כאלה ואחרים, מציעים תרגילי חיזוק לאיזור כף הרגל. כמובן שבמקרה של פגיעה עצבית – טיפולים שכאלה נמצאו כפחות יעילים, משום שלא מדובר בשרירים הזקוקים לחיזוק, אלא לבעיה בחיווט העצבי: קרי, משהו בתקשורת בין המוח לרגל, לא מתבצע כראוי.

טיפול שנמצא יעיל ובשימוש נרחב בכל העולם הוא התקנת אביזר למניעת צניחת כף הרגל. מדובר במכשיר שמקל מאד על ההליכה ועל היציבה, ניתן להסתיר אותו מתחת למכנסיים שלובשים (או להשאיר אותו גלוי) – לשימוש יחף או עם רוב סוגי הנעליים.

קיימים גם מכשירים חשמליים – אך כל אלו יקרים מאד לצרכן הישראלי: מאות ועד אלפי שקלים.

איפה קונים מכשיר לטיפול בדרופ-פוט – תואמי בוקסיה / דיקטוס?

יש כמה דרכים להזמין ציוד שיקומי בארץ, דרך חברות שמתמחות במוצרים כגון אלו (ובעוד מוצרים אורתופדיים משלימים).
אז למי שבוחר להזמין בוקסיה (BOXIA) או דיקטוס (DICTUS) – מצפה לכם הפתעה לא נעימה: המחיר! המחירים כיום נעים על התפר שבין 450-850 ש”ח, כל ספק והמחירים שלו. מותגים אלו מיוצרים בספרד ושבדיה – מה שלפי דעתנו לא צריך להצדיק את קשת המחירים המטורפת הזו.

לוקו0ט ישראל מאפשרת לכם לרכוש אביזר תואם דיקטוס / בוקסיה – במחיר הוגן: מדובר במכשירים למניעת צניחת כף רגל שמבצעים בדיוק את אותה העבודה אך עולים הרבה פחות.

 

 

מכשיר למניעת צניחת כף רגל דרופ פוט דרופוט תואם בוקסיה BOXIA דיקטוס DICTUS לשיקום פיזיותרפיה לאימון תרגילים לרכישה משלוח לוקו0ט בזול

איך עובד מכשיר לטיפול בצניחת כף רגל / דרופוט / DROP FOOT ?

מכשיר ל- DROP FOOT  (דרופ פוט) זה עסק רציני, היכול לשפר חיי הסובלים מצניחת כף הרגל ברמה משמעותית. מדובר כאמור במכשיר חיצוני המשמש כמתקן המונע את צניחת כף הרגל: חלק אחד מחובר על הרגל (אזור השוקיים, מעל הקרסול) והחלק האחר על הנעל/כף הרגל. בין שני החלקים קיימת רצועה חזקה אך אלסטית העשויה מגומי מיוחד, שאחראית לשמור על כף הרגל במצב הטבעי שלה תוך כדי הליכה. ניתן לומר שהמכשיר גם תומך בקרסול וברגל כולה – מכיוון שהוא מאפשר הליכה טבעית יותר לאנשים הסובלים מהבעיה. זהו, ללא ספק, אחד הפתרונות הטובים ביותר שקיימים לסובלים מדרופ-פוט.

המכשיר אחראי למשוך באופן קבוע את קצות האצבעות בכף-הרגל כלפי מעלה, ובעצם לא מאפשר לכף הרגל לצנוח. המכשיר אינו שוחק את הנעליים, קל לתפעול והרכבה – ובחלק מהדגמים ניתן אף ללכת יחפים, בחלק אחר – מדובר על הלבשת האביזר על הנעליים.

הנה סרטון של המוצר הידוע והיקר באופן מוגזם (ביקשו מאיתנו 840 ש”ח!!) BOXIA, שממחיש את המכשיר עובד. חשוב לציין שאביזרים תואמים פועלים בצורה זהה לחלוטין:

 

תואם BOXIA / DICTUS – מכשיר לטיפול בדרופוט – להזמנה אונליין

לוקו0ט מציעים כמה דגמים במחירים זולים, תואם דיקטוס או תואם בוקסיה – בטווח מחירים שטרם נראה בישראל. שימו לב איזה דגם אתה קונים, שהרי יש דגם שמתאים יותר לבית (גם ללא נעליים) ודגם שני שמתאים לנעליים:

מתקן דרופ פוט דיקטוס צניחת כף רגל לקניה בזול לוקו0ט

מתקן ליישור כף הרגל – לטיפול בדרופ-פוט – תואם בוקסיה / דיקטוס – להזמנה

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

מתקן דרופ פוט דיקטוס רגל שמוטה לקניה בזול לוקו0ט

מכשיר לטיפול בדרופוט DROP FOOT – תואם בוקסיה / דיקטוס

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

 

מכשיר בוקסיה דרופוט צניחת כף רגל לקניה בזול לוקו0ט

תואם בוקסיה / דיקטוס – אביזר מתכוונן לטיפול בצניחת כף רגל / דרופוט / DROP FOOT

להזמנה אונליין לוקו0ט

 

מכשיר בוקסיה דרופוט רגל שמוטה לקניה בזול לוקו0ט

מכשיר לטיפול בצניחת כף רגל – (דרופוט / DROP FOOT) – הכי זול בארץ!

להזמנה אונליין לוקו0ט

הערה חשובה: יש להתייעץ עם רופא / גורם מטפל מוסמך לפני שימוש באביזר – כדי לוודא התאמה מלאה: המידע המובא כאן הוא חומר אינפורמטיבי בלבד לרווחת הציבור.

פתוחים להצעותעיצוב - בלוג-קו0ט

הפינה שלכם לבקשות מיוחדות ולשאלות. הפעם למשל, קיבלנו כמה פניות: “איפה ניתן להשיג מכשיר לטיפול בצניחת כף רגל? כמה זה עולה או למה המחירים בארץ כל-כך יקרים?!” . אז כמובן שהתגייסנו, ועכשיו ניתן לרכוש אביזרים כאלה במחיר שווה לכל נפש.  אז אם יש לכם רעיון מהפכני, אם חוויתם קושי במציאת מוצר / חומר מסויים או שסתם לא בא לכם להוציא מלא כסף בארץ על מוצרים יקרים שניתן להשיג בחצי מחיר ופחות ע”י קניה באינטרנט והזמנה מחו”ל –  ה”סוכן החכם”  מיועד בדיוק בשבילכם. מה זה ה”סוכן החכם” ואיך זה קשור אלינו ואליכם בדיוק?

ה”סוכן החכם”, הוא בעצם מערכת להגשת בקשות – פשוטות, קלות או מורכבות – לכל מיני דברים שאתם מנסים להשיג בכלל – מבחינת זמינות – או מבחינת מחיר, כחלק מהמלחמה ביוקר המחיה. פנו אלינו ב”סוכן החכם”  , כיתבו לנו בפירוט ובקצרה, באופן ברור, מה אתם מחפשים – ונעזור לכם למצוא כל דבר. אהה, כן…. ואולי גם נכין על זה איזו כתבה :). מחכים לכם…

כתובת מקוצרת: https://lowc0st.co.il/3IM

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: תוכן מוגן