אייפון וגלקסי כבר לא מעניינים יותר – יש שחקן חדש בשכונה

אייפון וגלקסי - כבר לא מלכי השכונה!

אייפון וגלקסי כבר לא מעניינים יותר – יש שחקן חדש בשכונה, או: מאיזה מכשירים “אפל” ו”סמסונג” מפחדים? הציצו פנימה ותגלו – מבטיחים לכם שתוכל ולחסוך אלפי שקלים – בלי שום הגזמה.

המכשירים של “אפל” ו”סמסונג” – שם דבר

אייפון וגלקסי נשמעים מוכר, נכון ? כבר שנים שאנו רגילים לקנות מכשירים ש “אפל” ו”סמסונג” מוכרות לנו. מדובר במליוני מכשירים, בעלי מפרט מרשים – עטופות בשיווק מסיבי חובק עולם. המכשירים “אפל” ו”סמסונג” הצליחו לשגע ולהרשים את העולם כולו – גברים, נשים וטף. אמרת טלפון סלולרי, אמרת מכשירים של “אפל” ו”סמסונג”. אמרת יוקרה, אמרת מכשירים של “אפל” ו”סמסונג”. אמרת “אפל” אמרת “אייפון”‘ אמרת “סמסונג” אמרת “גלאקסי”. וכן על זה הדרך.

הייחודיות במכשירים של “אפל” ו”סמסונג” – אייפון וגלקסי?

אייפון וגלקסי, המכשירים של “אפל” ו”סמסונג” – מצטיינים בכמה דברים, חלקם גרועים מאד

1. מפרט עשיר – הכולל ביצועים, איכות מצלמה, נפח אחסון וכו’

2. גימור – אייפון וגלאקסי, כמו שכולם יודעים ויכולים לראות במו עינהם מצטיינים ברמת גימור ממש מרשימה, ואין כאן המקום להאריך.

3. עדכונים – חברות חזקות דואגות לשחרר עדכונים, מה שמבטיח תיקון באגים ושכלול פיצ’רים בטלפונים המעודכנים.

4. תקלות – טלפונים כמו אייפון וגלקסי סובלים מתקלות, שברים וכדו’ בדיוק כמו כל טלפון אחר. וזה דבר שחשוב מאד לדעת. כי שום טלפון לא חסין לבעיות. תשאלו את חברים שלכם או את הטכנאים במעבדות הסלולר.

5. חלקי חילוף – מצויים לרוב, אך מחירם יכול להגיע למאות שקלים ואף לחצות את רף האלף שקלים.

6. התערבות זרה – לפחות במכשירי האייפון, כך פורסם לפני כשנה, ולאחרונה אף הודתה בזה חברת “אפל”, שהחברה מתערבת בהגדרות המכשיר, דהיינו משנה הגדרות פנימיות מרחוק, עד כדי האטה מכוונת של המכשיר. ישנם דיווחים שלאחר עדכונים מסויימים מורגשת איטיות ניכרת בחלק מהמכשירים.

7. תג מחיר אסטרונומי – גם כאן אין צורך להסביר, מכשירים חדשים עולים בין 3000-5000 שח, תלוי בדגם. ומה קרה אם איבדתם את האייפון או גלקסי שלכם?

אייפון וגלקסי. לוקו0ט - Lowc0st - קונים בחכמה באינטרנט! קניות ברשת – ייבוא אישי מחו"ל: מחירים זולים, מוצרים באיכות גבוהה! קונים עם ה"סוכן חכם" בייבוא אישי- בלי לצאת מהבית!
בא לכם להטביע את עצמכם ? – קנו אייפון !

אז מה עכשיו ? קונים חכם!

אייפון וגלקסי – מתאימים לכולם ? אם גם לכם לא נראה או מרגיש הגיוני שהמכשירים של “אפל” ו”סמסונג” – יקרים בצורה מחרידה ובלתי צודקת, אז כנראה שהפסקאות הבאות מיועדות בדיוק לכם.

למעשה כבר הגיע הזמן לשאול שאלה אחרת: לא עוד – מאיזה מכשירים “אפל” ו”סמסונג” מפחדים – אלא מהן הסיבות שהופכות את המצב למפחיד, ולמה חברות גדולות כמו  “אפל” ו”סמסונג” צריכות לפחד ממאן דהוא? להלן ניגע ב-3 דוגמאות לפחד ממשי של אותן חברות, ובמכשירים ספציפיים, שיהוו דוגמה חיה. כך נוכל להבין את הסיבות לפחד, ולהבין שאולי הגיע הזמן להפסיק לרדוף כמו עדר כבשים תמימות אחרי מכשירים כמו אייפון וגלקסי.

3 דוגמאות לפחד ממשי

בחרנו, ממש לא בפינצטה, שלושה מכשירים  ש “אפל” ו”סמסונג” – עוקבים אחריהם. למה הם עוקבים אחריהם? לא כי הם מרשימים במיוחד, לא כי המפרט שלהם גובר על המתחרות, ולא כי הם טובים או יפים יותר מאייפון וגלקסי. אלא בעיקר כי אותם מכשירים מייצגים מגמה עולמית שמתרחשת כבר כמה שנים. קורבנות שיווק של אייפון וגלקסי כמובן לא שמעו על המהפכה הזו – או כי לא רצו לשמוע כל כך או כי לא איפשרו להם לשמוע. ככה זה שיש לך תקציב פרסום ושיווק של מאות מליוני דולרים בשנה.

אז מהם המכשירים  ש “אפל” ו”סמסונג” – צריכים לדאוג בגללם? הרי הם לפניכם:

  1. נתחיל עם הפאבלט של אאוסון – שילוב של טלפון וטאבלט, אידיאלי לגלישה עם מסך 7″ מערכת אנדרואיד ,6 מסך HD IPS ומקום לשני סימים עם אפשרות לכרטיס זכרון מסוג מיקרו SD. רגע, יש עוד: צמד מצלמות (סלפי מגה פיקסל ואחורית 5 מגה פיקסל) מעבד מרובע ליבות, זיכרון 1 גיגה ראם ו8 גיגה איחסון פנימי. נראה לכם שהוא משתווה לאייפון וגלקסי ?
  2. נמשיך עם Letv מקורי LeEco Le 2 X520סמארטפון מתומן ליבות ומסך עם שוליים מינימליים, מסך 5.5″ זיכרון מכשיר של 32 GB ומצלמה 13 מגה וקורא טביעות אצבע מובנה בגב המכשיר סוללה 3000 מילי אמפר עם טעינה מהירה עפ חיבור USB-C .
  3. נסיים עם הטלפון העולמי של שאיומיסמארטפון של שיאומי רדמי 4A עם מסך 5″ ובטריה נדיבה של 3120 MAH. מכשייר יציב ונח לתפעול

זוהי רק טעימה מהצרכנות הנבונה החדשה – בעת החדשה ! מוזמנים להצטרף, אבל לא סיימנו. המשיכו לקרוא בבקשה.

אייפון וגלקסי. לוקו0ט - Lowc0st - קונים בחכמה באינטרנט! קניות ברשת – ייבוא אישי מחו"ל: מחירים זולים, מוצרים באיכות גבוהה! קונים עם ה"סוכן חכם" בייבוא אישי- בלי לצאת מהבית!
ייאמר לגנותם של אייפון וגלקסי – יש להם רמת גימור ממש מרשימה

היתרונות במכשירים מתחרים

יתרונות רבים קיימים למכשירים הסינים בכלל, ולאלו שצויינו למעלה בפרט. נעמוד על כמה אספקטים:

  1. תג מחיר – מחיר שווה לכל נפש. אין נוסחה מדוייקת לפערי המחירים אך מדובר במאות אחוזים לפחות! בניגוד לאייפון וגלקסי, שם המחירים נמצאים הרחק השמיימה.
  2. מגוון דגמים – שלא כמו החברות הגדולות, יצרניות האייפון וגלקסי, החברות הסיניות (הרציניות מבינהן) דואגות ליצור דירוג בין המכשירים השונים – וע”י כך להתאים כל מכשיר לקהל מסויים. מכאן נותר רק לבחור את הדגם שמתאים לכם.
  3. מפרטים מפחידים – המכשירים הסיניים הם בעלי מפרט שלא מבייש שום מכשיר דגל, כך שהסטיגמה אודות המכשירים הסיניים – השתנתה בשנים האחרונות לטובה. כבר לא בטוח שאייפון וגלקסי הם הם המכשירים הכי טובים בשוק. המכשיר הראשון של גוגל, הנקסוס ואן של חברת HTC, הוגדר כ”אייפון קילר” – למי שלא ידע.
  4. גימור ואיכות – כמובן שיש דגמים ויש דגמים, אך באופן כללי, תוכלו למצוא מכשירים בעלי איכות, עיצוב וגימור גבוהות במיוחד, בדיוק או בדומה למכשירים הידועים אייפון וגלקסי.
  5. זמינות – ניתן לרכוש את המכשירים הסיניים בארץ, בעולם ובאינטרנט.כבר לא צריך לצאת מהבית בשביל זה.

המלצות לסיום

אז אפשר כבר להבין שרכישת מכשיר סיני יכולה להיות אחת ההחלטות החכמות שתעשו בחיים. פתחו את הראש לדברים חדשים, השתחררו מהסטיגמות. חשוב מאד, כמו בכל דבר, לבדוק מה אתם קונים. לא יזיק אם תערכו מחקר קצר אודות דגמים שעניינו אתכם. אחרי הכל, אם תעשו את זה כמו שצריך, יש סיכוי טוב מאד שתזכו בטלפון איכותי ותחסכו אלפי שקלים.

אם יש טלפון שמעניין אתכם, בין אם אתם יודעים את שמו או רק מפרט רצוי מבחינתכם, אתם מוזמנים לנסות את ה”סוכן החכם” שלנו – המערכת שתחפש ותמצא עבורכם כל מוצר ותגיש אותו בפניכם במחיר אטרקטיבי.

תודה על הקריאה, קניה חכמה ומהנה!

כתובת מקוצרת: https://lowc0st.co.il/Xwuww

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: תוכן מוגן